Ozonowanie pomieszczeń
Mysłowice
Odkażanie 7/24

+48 pokaż numer

Ozonowanie pomieszczeń w Mysłowice Centrum Całodobowa Infolinia telefoniczna 7/24

Szukasz firmy która wykona profesjonalne ozonowanie pomieszczeń w Mysłowice Smilowice? Ozon jest jednym z najskuteczniejszych środków dezynfekujących. Usuwa wirusy, bakterie, pleśń i grzyby z powietrza oraz ze skażonych powierzchni. Dzięki swej gazowej postaci dociera zawsze w najtrudniejsze miejsca, nieosiągalne przy zastosowaniu alternatywnych metod odkażania. Posiadamy profesjonalne generatory ozonu o dużej mocy (32g/h, 80g/h) dzięki czemu możemy zdezynfekować nawet ponad 3000 m2 powierzchni w godzinę! Dla mieszkańców woj. śląskiego korzystne rabaty cenowe. Cykliczne ozonowanie to bezpieczeństwo dla Ciebie i Twojej rodziny.

Gruntowna dezynfekcja pomieszczeń przedszkola, placówek medycznych, samochodów woj. Śląskie

Przeprowadzamy skuteczną dezynfekcję pomieszczeń placówek oświatowych, przedszkoli, powierzchni biurowych oraz pomieszczeń socjalnych. Dezynfekcja placówek medycznych po zdiagnozowanym przypadku metodą zamgławiania pomieszczeń za pomocą bakteriobójczych środków chemicznych. Dodatkowo oferujemy odkażanie pojazdów komunikacji miejskiej, a także ozonowaniem samochodów ciężarowych dla firm logistycznych. Proponowane usługi odkażania mieszkań po kwarantannie wspomagają walkę z rozprzestrzenianiem się wirusów i są wykonywane zgonie z zaleceniami instytucji sanitarno epidemiologicznych.

Sprzątanie piwnicy po zalaniu, odkażanie, czyszczenie posadzek po wybiciu kanalizacji, osuszanie budynków dzielnica Brzezinka

Oferujemy usługi sprzątania piwnicy po zalaniu wodą, czyszczenia pomieszczeń po podtopieniu oraz awarii sieci wodno kanalizacyjnej. Dezynfekcja zalanych mieszkań, domów, na terenie Mysłowic w Morgach a także w dzielnicy Brzęczkowice. Profesjonalne czyszczenie zalanych przyziemi po wybiciu szamba. Na terenie woj. śląskiego usuwamy skutki zalań wodą lub fekaliami w ciągu kilku godzin od otrzymania zgłoszenia. W przypadku wystąpienia mokrych ścian, oferujemy osuszanie budynku po zalaniu, podtopieniu wg. standardów organizacji IICRC. Certyfikat zawodowy nr. 8680154-2019.

Instytut Ozonowania Mysłowice Kompleksowe ozonowanie pomieszczeń biurowych 7/24

Ozonowanie pomieszczeń w Mysłowice oraz profesjonale odkażanie budynków po zalaniach na teren całego województwa śląskiego oraz małopolskiego. Likwidacja wirusów oraz dezynfekcja pomieszczeń po zdiagnozowanym przypadku. Czy wiesz, że ozon to gaz zwany również aktywnym tlenem? Jest to alotropowa odmiana tlenu składająca się z trójatomowych cząsteczek (O3). Posiada on niezwykle silne właściwości utleniające i uwaga bakteriobójcze, tak właśnie tak! Jest jednym z najskuteczniejszych środków dezynfekujących obecnych aktualnie na rynku. Doskonale sprawdza się przy zleceniach usuwania wirusów, w sytuacji jakiej mamy od marca 2020 r. Likwiduje również bakterie, pleśń i grzyby z powietrza i wszelkich powierzchni chropowatych np. szafek pracowników w pomieszczeniach socjalnych zakładu produkcyjnego. Jego działanie jest 50 razy szybsze i  3000 razy skuteczniejsze od chloru.  Dzięki gazowej postaci ozon dociera do najbardziej niedostępnych miejsc, których nie można odkazić za pomocą innych środków dostępnych na rynku. Produkcja ozonu w generatorach jest analogiczna do jego powstawania w naturze. tzn. przy użyciu światłą UV lub poprzez wyładowania koronowe.  Ozon jest środkiem naturalnym i ekologicznym, a zarazem jednym z najsilniej działających dezynfektyków – nie pozostawia plam lub kropek, które powstają na powierzchni po zabiegu zamgławiania.

 • ozonowanie pomieszczeń socjalnych – całe województwo Śląskie obsługujemy w 24h;
 • dezynfekcja pomieszczeń po zdiagnozowanym przypadku na Zagłębiu w placówkach medycznych skutecznie usuwamy wirusy przy użyciu alotropowej odmiany tlenu (O3);
 • gruntowne sprzątanie zalanej piwnicy oraz dezynfekcja po wybiciu kanalizacji Lędziny, Imielin, Bieruń i inne okoliczne miasta;
 • osuszanie budynków po zalaniach;
 • likwidacja szkód po zalaniu;
 • ozonowanie apteki;
 • ozonowanie magazynów i hal przemysłowych;
 • ozonowanie klubu fitness;
 • ozonowanie pojazdów firmy logistycznej Tychy, Katowice, Gliwice;
 • ozonowanie dla instytucji publicznych tj. urzędy miejskie, placówki oświatowe, szkoły, przedszkola, pomieszczenia administracji publicznych;
 • dezynfekcja pojazdów, samochodów środkami bakteriobójczymi;
 • dezynfekcja powierzchni biurowych, odkażanie pomieszczeń w firmie zlokalizowanej w dowolnym miejscu na terenie KSSE;
 • dokumentacja dla firmy ubezpieczeniowej, kosztorys KNR.

Podczas świadczenia usługi dotyczącej odkażania, dezynfekcji i ozonowania budynków wykorzystujemy specjalistyczne ozonatory o dużej mocy, a także przemysłowe zamgławiacze powietrza. Dysponujemy również maszynami do oczyszczania powierzchni suchym lodem w technologii Cold Jet. Zapraszamy do współpracy firmy i osoby prywatne. Nasz certyfikat zawodowy nr. 8680154-2019.

Osuszanie budynku, domów jednorodzinnych Usuwanie grzyba z mokrych i zlanych ścian

Oferujemy gruntowne osuszanie budynków w tym mokrych ścian metodą podciśnieniową. Dodatkowo proponujemy również wynajem osuszaczy kondensacyjnych, które znajdują idealne zastosowanie w przypadku nowego budownictwa, a taki jest właśnie dom w stanie deweloperskim. Czy zdawałeś sobie z tego sprawę?  Pewnie nie, a mokre tynki to zmora występująca w każdym mieszkaniu z wilgotnymi ścianami, Proponujemy światowej klasy osuszacze powietrza typu kondensacyjnego, które sprawdzą się najlepiej w tego typu przypadkach w niskich temp. występujących zimą podczas budowy. Technologią usuwania wilgoci po remoncie to dobry kierunek do zamieszkania w zdrowym domu.. Dzięki nieinwazyjnej usłudze osuszania mokrych ścian, napewno zmniejszymy czas osuszania piwnicy po zalaniu do bezwzględnego minimum. Istnieje również możliwość zamówienia usługi gruntownego czyszczenia, sprzątania piwnicy po zalaniu.

CAŁODOBOWA INFOLINIA ☞ JESTEŚMY DO DYSPOZYCJI 365 dni w roku

Cennik Osuszanie piwnicy, budynku po zalaniu w Mysłowice
Dezynfekcja pomieszczeń, ozonowanie biur, hal, magazynów Śląsk

Osuszanie budynków po zalaniu Śląsk

PLN 39 /zł*

Proponujemy wynajem krótko oraz długo terminowy osuszaczy powietrza, sprawdzonej niemieckiej marki Trotec. Zapewniamy transport na terenie miast takich jak całego Zagłebia. Zawsze najwyższa wydajność osuszaczy w jednej cenie 39 zł netto/ doba . Zadzwoń do nas i zamów już dziś.

Ozonowanie pomieszczeń Mysłowice

PLN 250 /pomieszczenie

Kompleksowo i bezpiecznie neutralizujemy
nieprzyjemne zapachy, zwalczamy wirusy, bakterie, dezynfekujemy ozonem, odkażamy
metodą zamgławiania dla przemysłu, hale produkcyjne, przemysłowe, biura po zdiagnozowanym przypadku na terenie Zagłębia . Obsługujemy cały Śląsk, promocyjne ceny już od 250 zł netto / pomieszczenie.

Sprzątanie piwnicy po zalaniu w Brzezince

PLN 700 /od*

Masz zalane mieszkanie lub piwnice? Szukasz pomocy? Zleć nam specjalistyczne prace czyszczące tj. sprzątanie piwnicy po zalaniu na terenie okręgu rybnickiego i w okolicznych miastach. Wykorzystujemy precyzyjnie maszyny Karcher IB 7/40 ADV np. podczas zrywania mokrych tynków po zalaniach. Dezynfekcja powierzchni suchym lodem to gwarancja sukcesu (1h*).
Szukasz więcej informacji na temat szczegółowej wyceny?
sprzątania piwnic o zalaniu?

Dezynfekcji powierzchni suchym lodem w temperaturze -79ºC Najnowsza technologia osuszania, ale wcześniej usługa czyszczenie po zalaniu!

Czyszczenie suchym lodem Każdego dnia wykonujemy specjalistyczne usługi tj. osuszanie budynku po zalaniu oraz sprzątanie piwnicy po zalaniu, przy użyciu technologii suchego lodu. Ta innowacyjna metoda czyszczenia, pozwala nam odpowiedzieć na pytanie jak bezpiecznie przygotować zalane pomieszczenie do osuszania oraz przeprowadzić wstępną dezynfekcję powierzchni. Ozon pomaga w walce z chorobami wywołanymi przez drobnoustroje utrzymujące się w środowisku m.in: grypa, świerzbowiec, wszawica, pchły, gruźlica, gronkowiec.

Obsługujemy miasta woj. Śląskiego.

Jakość poświadczona certyfikatem IICRC Naszą działalność oferujemy już od 2013 r, rodzinna firmą, to jakość, która nas wyróżnia na rynku usług specjalistycznych. Jako jedna z nielicznych firm w Polsce, wdrożyliśmy standardy jakości dotyczące osuszania budynków według standardów certyfikacji IICRC - nr. 8680154-2019. Nasi technicy przechodzą regularne szkolenia i posiadają niezbędne uprawnienia do przeprowadzania dezynfekcji i czyszczenia miejsc niebezpiecznych biologicznie.

Nasze usługi oferujemy w województwie śląskim, małopolskim, dolnośląskim, łódzkim, podkarpackim, lubuskim, lubelskim, świętokrzyskim, mazowieckim.

Ozonowanie pomieszczeń Mysłowice

Już dziś możesz łatwo zamówić ozonowanie i dezynfekcję  szkoły, mieszkania oraz firmy w Mysłowicach za pomocą zabiegu ozonowania? Obsługujemy nie tylko ścisłe centrum, ale również inne ościenne dzielnice miasta. W naszej  ofercie znajdują się profesjonalne generatory ozonu o mocy 32 g/h, 40 g/h oraz 80 g/h, 160g/h. Od dawna wiadomo, iż popularny ozon (O3) wytwarzany przez generatory ozonu jest jednym z najlepszych środków dezynfekujących. Posiada on silne właściwości utleniające ale również biobójcze. Idealny wszędzie tam, gdzie opryskiwacze lub zamgławiacze ULV nie są w stanie dotrzeć. Skontaktuj się i zapytaj o usługę odkażania i ozonowanie pomieszczeń w Mysłowicach. Pracujemy całodobowo 7/24h.

Osuszanie budynku po zalaniu w Brzezińce

Duże opady deszczu, wiążą się często z zalanymi nie tylko ulicami ale równiez piwnicami i przyziemiami kamienic. Osuszanie zalanych warstw izolacyjnych to czynności całkowicie niezbędne, by przywrócić dom, mieszkanie do pełnej funkcjonalności sprzed zalania. Proponujemy osuszanie budynków, mokrych ścian, sufitów oraz podłóg nie tylko dla mieszkańców dzielnicy Brzezinka ale również innych. Pracujemy zarówno w metodzie nadciśnieniowej jak i podciśnieniowej. W tej drugiej powietrze jest wciągane i przepuszczane przez filtry HEPA.

Dezynfekcja pomieszczeń woj. Śląskie

Zamgławianie pomieszczeń to jedną z bardziej popularnych metod dezynfekcji powierzchni biurowych Mysłowice oraz śląskie hale przemysłowe i magazynów zlokalizowanych na terenie Zagłębia czy innych miastach. Polega na rozpylaniu mgły wodnej z dodatkiem biobójczego detergentu za pomocą  specjalistycznych zamgławiaczy ULV. Rozprowadzany środek dezynfekujący jest w stanie dotrzeć w niemal każdą szczelinę i przeprowadzić dezynfekcję pomieszczeń nawet w  trudno dostępnych miejscach.

Sprzątanie piwnic po zalaniu w Brzezince

Przeprowadzamy kompleksowe usługi sprzątanie pomieszczeń piwnicznych po zalaniu w we wszyskich dzielnicach Mysłowic.  Całodobowo oferujemy czyszczenia i dezynfekcję mieszkań po wybiciu kanalizacji, szamba. Uwaga: fekalia zawierają w sobie liczne drobnoustroje chorobotwórcze – zamów profesjonalistów. Podczas awarii zalania mogą wystąpić  bakterie z rodzajów Yersinia oraz Campylobacter. Dlatego właśnie przeprowadzenie gruntownej dezynfekcji po wybiciu kanalizacji jest niezwykle istotne dla naszego zdrowia.

FAQ

Czas, jaki powinien upłynąć, aby móc bezpiecznie wrócić do pomieszczeń po wykonaniu zabiegu ozonowania zależy od wielkości dezynfekowanego pomieszczenia oraz stężenia, jakie było uzyskane. Zazwyczaj, jeśli ozonowanie po zalaniu trwa 2 h, bezpiecznie będzie odczekać kolejne 2 h.
Prace dotyczące usługi sprzątania po zalaniu w piwnicy lub mieszkaniu można podzielić na 2 etapy. Pierwszym z nich są działania sprzątające i czyszczące a drugim działania odkażająco — dezynfekujące. Kompleksowe przeprowadzenie obu tych etapów daje dopiero gwarancję na skuteczne wykonanie usługi.

Instytut - Ozonowania Mysłowice 24h

Nasza firma oferuje kompleksowe ozonowanie pomieszczeń Mysłowice oraz dezynfekcję przedszkoli, powierzchni biurowych, pojazdów komunikacji miejskiej .Dla mieszkańców mysłowickich dzielnic np. Brzęczkowice, Piasek, Morgi, Dziećkowice Jazd – specjalne rabaty cenowe. Działamy cały roku, przez 7 dni w tygodniu. Oferujemy także sprzątanie piwnic po zalaniu, błyskawicznie likwidujemy skutki zalań w domach. Usługi oferujemy na podstawie certyfikatu zawodowego IICRC nr. 8680154-2019-2020. Znajdziesz nas także w: Bochnia, Chrzanów, Sosnowiec, Tarnowskie Góry, Zawiercie, Będzin

W przypadku dodatkowych pytań odnośnie ozonowania – zadzwoń do nas, chętnie udzielmy na nie odpowiedzi.