Ozonowanie pomieszczeń
Będzin
sprzątanie po zalaniu 7/24

+48 pokaż numer

Ozonowanie pomieszczeń Będzin Centrum, Warpie, Syberka Całodobowa Infolinia telefoniczna 7/24

Szukasz firmy która wykona profesjonalne odkażanie pomieszczeń w Będzinie? Ozon jest jednym z najskuteczniejszych środków dezynfekujących. Usuwa wirusy, bakterie, pleśń i grzyby z powietrza oraz ze skażonych powierzchni. Dzięki swej gazowej postaci dociera zawsze w najtrudniejsze miejsca, nieosiągalne przy zastosowaniu alternatywnych metod odkażania. Posiadamy profesjonalne generatory ozonu o dużej mocy (32g/h, 80g/h) dzięki czemu możemy zdezynfekować nawet ponad 3000 m2 powierzchni w godzinę! Dla mieszkańców Zagłębia Śląsko-Dąbrowskiego korzystne rabaty cenowe. Cykliczne ozonowanie to bezpieczeństwo dla Ciebie i Twojej rodziny.

Gruntowna dezynfekcja pomieszczeń przedszkola, placówek medycznych, samochodów woj. Śląskie

Przeprowadzamy skuteczną dezynfekcję powierzchni placówek oświatowych, przedszkoli, powierzchni biurowych oraz pomieszczeń socjalnych. Dezynfekcja placówek medycznych po zdiagnozowanym przypadku metodą zamgławiania statyczne pomieszczeń za pomocą bakteriobójczych środków chemicznych. Dodatkowo oferujemy odkażanie pojazdów komunikacji miejskiej, a także ozonowaniem samochodów ciężarowych dla firm logistycznych. Proponowane usługi odkażania mieszkań po kwarantannie wspomagają walkę z rozprzestrzenianiem się wirusów i są wykonywane zgonie z zaleceniami instytucji sanitarno epidemiologicznych.

Sprzątanie piwnicy po zalaniu Będzin Syberka, czyszczenie po wybiciu kanalizacji, osuszanie budynków

Oferujemy usługi sprzątania piwnicy po zalaniu w Będzinie wodą, czyszczenia pomieszczeń po podtopieniu oraz awarii sieci wodno kanalizacyjnej. Dezynfekcja zalanych mieszkań, domów, na terenie Będzina w centrum a także w dzielnicy Warpie. Profesjonalne czyszczenie zalanych przyziemi po wybiciu szamba. Na terenie woj. śląskiego usuwamy skutki zalań wodą lub fekaliami w ciągu kilku godzin od otrzymania zgłoszenia. W przypadku wystąpienia mokrych ścian, oferujemy osuszanie budynku po zalaniu, podtopieniu wg. standardów organizacji IICRC. Certyfikat zawodowy nr. 8680154-2019.

Instytut Ozonowania Będzin Kompleksowe ozonowanie pomieszczeń biurowych 7/24

Usługa ozonowania pomieszczeń w Będzinie oraz profesjonale odkażanie budynków po zalaniach na teren całego województwa śląskiego oraz małopolskiego. Likwidacja wirusów oraz dezynfekcja pomieszczeń po zdiagnozowanym przypadku. Czy wiesz, że ozon to gaz zwany również aktywnym tlenem? Jest to alotropowa odmiana tlenu składająca się z trójatomowych cząsteczek (O3). Posiada on niezwykle silne właściwości utleniające i uwaga bakteriobójcze, tak właśnie tak! Jest jednym z najskuteczniejszych środków dezynfekujących obecnych aktualnie na rynku. Doskonale sprawdza się przy zleceniach usuwania wirusów, w sytuacji jakiej mamy od marca 2020 r. Likwiduje również bakterie, pleśń i grzyby z powietrza i wszelkich powierzchni chropowatych np. szafek pracowników w pomieszczeniach socjalnych zakładu produkcyjnego. Jego działanie jest 50 razy szybsze i  3000 razy skuteczniejsze od chloru.  Dzięki gazowej postaci ozon dociera do najbardziej niedostępnych miejsc, których nie można odkazić za pomocą innych środków dostępnych na rynku. Produkcja ozonu w generatorach jest analogiczna do jego powstawania w naturze. tzn. przy użyciu światłą UV lub poprzez wyładowania koronowe.  Ozon jest środkiem naturalnym i ekologicznym, a zarazem jednym z najsilniej działających dezynfektyków – nie pozostawia plam lub kropek, które powstają na powierzchni po zabiegu zamgławiania.

 • ozonowanie obiektów socjalnych – całe województwo Śląskie obsługujemy w 24h;
 • dezynfekcja pomieszczeń po zdiagnozowanym przypadku na Zagłębiu w placówkach medycznych skutecznie usuwamy wirusy przy użyciu alotropowej odmiany tlenu (O3);
 • gruntowne sprzątanie zalanej piwnicy oraz dezynfekcja po wybiciu kanalizacji dzielnica Grodziec oraz Jazowe, Wojkowice, Bobrowniki  i inne okoliczne miejscowości;
 • osuszanie budynków po zalaniach;
 • likwidacja szkód po zalaniu;
 • sprzątanie pomieszczeń po zalaniu w Będzinie;
 • ozonowanie apteki;
 • czyszczenie po wybiciu kanalizacji;
 • ozonowanie magazynów i hal przemysłowych;
 • ozonowanie klubu fitness;
 • ozonowanie pojazdów firmy logistycznej;
 • ozonowanie dla instytucji publicznych tj. urzędy miejskie, placówki oświatowe, szkoły, przedszkola, pomieszczenia administracji publicznych;
 • dezynfekcja pojazdów, samochodów środkami bakteriobójczymi;
 • dezynfekcja powierzchni biurowych, odkażanie pomieszczeń w firmie zlokalizowanej w dowolnym miejscu na terenie KSSE;
 • dokumentacja dla firmy ubezpieczeniowej, kosztorys KNR.

Podczas świadczenia usługi dotyczącej odkażania, dezynfekcji i ozonowania budynków wykorzystujemy specjalistyczne ozonatory o dużej mocy, a także przemysłowe zamgławiacze powietrza. Dysponujemy również maszynami do oczyszczania powierzchni suchym lodem w technologii Cold Jet. Zapraszamy do współpracy firmy i osoby prywatne. Nasz certyfikat zawodowy nr. 8680154-2019.

Osuszanie budynku, domów jednorodzinnych Usuwanie grzyba z mokrych i zlanych ścian

Oferujemy gruntowne osuszanie budynków w tym mokrych ścian metodą podciśnieniową. Dodatkowo proponujemy również wynajem osuszaczy kondensacyjnych, które znajdują idealne zastosowanie w przypadku nowego budownictwa, a taki jest właśnie dom w stanie deweloperskim. Czy zdawałeś sobie z tego sprawę?  Pewnie nie, a mokre tynki to zmora występująca w każdym mieszkaniu z wilgotnymi ścianami, Proponujemy światowej klasy osuszacze powietrza typu kondensacyjnego, które sprawdzą się najlepiej w tego typu przypadkach w niskich temp. występujących zimą podczas budowy. Technologią usuwania wilgoci po remoncie to dobry kierunek do zamieszkania w zdrowym domu.. Dzięki nieinwazyjnej usłudze osuszania mokrych ścian, napewno zmniejszymy czas osuszania piwnicy po zalaniu do bezwzględnego minimum. Istnieje również możliwość zamówienia usługi gruntownego czyszczenia, sprzątania piwnicy po zalaniu.

CAŁODOBOWA INFOLINIA ☞ JESTEŚMY DO DYSPOZYCJI 365 dni w roku

Cennik Osuszanie piwnicy, budynku po zalaniu w mieście Będzin.
Dezynfekcja pomieszczeń, ozonowanie biur, hal, magazynów Śląsk

Osuszanie budynków po zalaniu Śląsk

PLN 39 /zł*

Proponujemy wynajem krótko oraz długo terminowy osuszaczy powietrza, sprawdzonej niemieckiej marki Trotec. Zapewniamy transport na terenie miast takich jak całego Zagłebia. Zawsze najwyższa wydajność osuszaczy w jednej cenie 39 zł netto/ doba . Zadzwoń do nas i zamów już dziś.

Ozonowanie pomieszczeń Będzin

PLN 250 /pomieszczenie

Kompleksowo i bezpiecznie neutralizujemy
nieprzyjemne zapachy, zwalczamy wirusy, bakterie, dezynfekujemy ozonem, odkażamy
metodą zamgławiania dla przemysłu, hale produkcyjne, przemysłowe, biura po zdiagnozowanym przypadku na terenie Zagłębia . Obsługujemy cały Śląsk, promocyjne ceny już od 250 zł netto / pomieszczenie.

Sprzątanie piwnicy po zalaniu Będzin

PLN 700 /od*

Masz zalane mieszkanie lub piwnice? Szukasz pomocy? Zleć nam specjalistyczne prace czyszczące tj. sprzątanie piwnicy po zalaniu Będzin – na terenie powiatu będzińskiego i w okolicznych miastach. Wykorzystujemy precyzyjnie maszyny Karcher IB 7/40 ADV np. podczas zrywania mokrych tynków po zalaniach. Dezynfekcja powierzchni suchym lodem to gwarancja sukcesu (1h*).
Szukasz więcej informacji na temat szczegółowej wyceny?
sprzątania piwnic o zalaniu?

Dezynfekcji powierzchni suchym lodem w temperaturze -79ºC Najnowsza technologia osuszania, ale wcześniej usługa czyszczenie po zalaniu!

Czyszczenie suchym lodem Każdego dnia wykonujemy specjalistyczne usługi tj. osuszanie budynku po zalaniu oraz sprzątanie piwnicy po zalaniu, przy użyciu technologii suchego lodu. Ta innowacyjna metoda czyszczenia, pozwala nam odpowiedzieć na pytanie jak bezpiecznie przygotować zalane pomieszczenie do osuszania oraz przeprowadzić wstępną dezynfekcję powierzchni. Ozon pomaga w walce z chorobami wywołanymi przez drobnoustroje utrzymujące się w środowisku m.in: grypa, świerzbowiec, wszawica, pchły, gruźlica, gronkowiec.

Obsługujemy miasta woj. Śląskiego.

Jakość poświadczona certyfikatem IICRC Naszą działalność oferujemy już od 2013 r, rodzinna firmą, to jakość, która nas wyróżnia na rynku usług specjalistycznych. Jako jedna z nielicznych firm w Polsce, wdrożyliśmy standardy jakości dotyczące osuszania budynków według standardów certyfikacji IICRC - nr. 8680154-2019. Nasi technicy przechodzą regularne szkolenia i posiadają niezbędne uprawnienia do przeprowadzania dezynfekcji i czyszczenia miejsc niebezpiecznych biologicznie.

Nasze usługi oferujemy w województwie śląskim, małopolskim, dolnośląskim, łódzkim, podkarpackim, lubuskim, lubelskim, świętokrzyskim, mazowieckim.

Ozonowanie pomieszczeń w Będzinie

Już dziś możesz łatwo zamówić ozonowanie i dezynfekcję  placówek oświatowych w Będzinie za pomocą zabiegu ozonowania? Obsługujemy nie tylko ścisłe centrum, ale również inne ościenne dzielnice miasta. W naszej  ofercie znajdują się profesjonalne generatory ozonu o mocy 32 g/h, 40 g/h oraz 80 g/h, 160g/h. Od dawna wiadomo, iż popularny ozon (O3) wytwarzany przez generatory ozonu jest jednym z najlepszych środków dezynfekujących. Posiada on silne właściwości utleniające ale również biobójcze. Idealny wszędzie tam, gdzie opryskiwacze lub zamgławiacze ULV nie są w stanie dotrzeć. Zadzwoń i zamów ozonowanie pomieszczeń w Będzinie. Kilkadziesiąt przemysłowych ozonatorów do Twojej dyspozycji.

Osuszanie budynku po zalaniu na Warpie

Duże opady deszczu, wiążą się często z zalanymi nie tylko ulicami ale równiez piwnicami i przyziemiami kamienic. Osuszanie zalanych warstw izolacyjnych to czynności całkowicie niezbędne, by przywrócić dom, mieszkanie do pełnej funkcjonalności sprzed zalania. Proponujemy osuszanie budynków, mokrych ścian, sufitów oraz podłóg nie tylko dla mieszkańców dzielnicy Mydlice ale również innych okolicznych miast, Pracujemy zarówno w metodzie nadciśnieniowej jak i podciśnieniowej. W tej drugiej powietrze jest wciągane i przepuszczane przez filtry HEPA.

Dezynfekcja pomieszczeń woj. Śląskie

Zamgławianie pomieszczeń to jedną z bardziej popularnych metod dezynfekcji będzińskich pomieszczeń biurowych oraz śląskich hal produkcyjnych i magazynów zlokalizowanych na terenie Zagłębia czy innych miastach. Polega na rozpylaniu mgły wodnej z dodatkiem biobójczego detergentu za pomocą  specjalistycznych zamgławiaczy ULV. Rozprowadzany środek dezynfekujący jest w stanie dotrzeć w niemal każdą szczelinę i przeprowadzić dezynfekcję pomieszczeń nawet w  trudno dostępnych miejscach.

Sprzątanie piwnic po zalaniu Będzin

Co oznacza sprzątanie po zalaniu Będzin? Przeprowadzamy kompleksowe usługi na czyszczenie pomieszczeń piwnicznych po zalaniu w Będzinie, obsługujemy wszystkie dzielnice miasta.  Całodobowo oferujemy czyszczenia i dezynfekcję mieszkań po wybiciu kanalizacji, szamba. Uwaga: fekalia zawierają w sobie liczne drobnoustroje chorobotwórcze – zamów profesjonalistów. Podczas awarii zalania mogą wystąpić  bakterie z rodzajów Yersinia oraz Campylobacter. Dlatego właśnie przeprowadzenie gruntownej dezynfekcji po wybiciu kanalizacji jest niezwykle istotne dla naszego zdrowia.

FAQ

Zabieg ozonowania pomieszczeń piwnicy po zalaniu fekaliami trwa od 1 do 2 godzin. Jego czas zależy od wielkości dezynfekowanych pomieszczeń i ich kubatury. Ważne jest, by w trakcie trwania ozonowania osiągnąć odpowiednie stężenie ozonu, niezbędne do zabicia bakterii i wirusów.
Pierwszym etapem sprzątania po zalaniu jest odpompowanie wody i zabranie nieczystości znajdujących się na podłodze. Kolejnym krokiem jest restytucja mienia po zalaniu wodą, czyli odzyskanie przedmiotów, które można uratować. Ostatnim etapem czyszczenia po zalaniu fekaliami będzie dezynfekcja pomieszczeń za pomocą nadtlenku wodoru lub ozonu.

Instytut - Ozonowania Będzin 24h

Ozonowanie pomieszczeń w Będzinie i dezynfekcję pomieszczeń dla urzędów miejskich, placówek medycznych oraz samochodów specjalnych i ciężarowych. Dla mieszkańców będzińskich dzielnic np. Warpie, Ksawera, Koszelew – specjalne rabaty cenowe. Działamy cały rok, przez 7 dni w tygodniu. Oferujemy także sprzątanie piwnic po zalaniu, błyskawicznie likwidujemy skutki zalań w domach. Usługi oferujemy na podstawie certyfikatu zawodowego IICRC nr. 8680154-2019-2020. Znajdziesz nas także w: Bochnia, Chrzanów, Dąbrowa Górnicza, Jaworzno, Mysłowice, Sosnowiec.

W przypadku dodatkowych pytań odnośnie ozonowania – zadzwoń do nas, chętnie udzielmy na nie odpowiedzi.