Ozonowanie pomieszczeń po zalaniu
w Bochni
Dezynfekcja po fekaliach

+48 pokaż numer

Ozonowanie pomieszczeń po zalaniu Bochnia, Osiedle Kolanów oraz Osiedle Słoneczne dojazd gratis!

Szukasz firmy która wykona profesjonalne ozonowanie pomieszczeń w Bochni? Ozon jest jednym z najskuteczniejszych środków dezynfekujących. Usuwa wirusy, bakterie, pleśń i grzyby z powietrza oraz ze skażonych powierzchni. Dzięki swej gazowej postaci dociera zawsze w najtrudniejsze miejsca, nieosiągalne przy zastosowaniu alternatywnych metod odkażania. Posiadamy profesjonalne generatory ozonu o dużej mocy (32g/h, 80g/h) dzięki czemu możemy zdezynfekować nawet ponad 3000 m2 powierzchni w godzinę! Dla mieszkańców Małopolski rabaty cenowe. Cykliczne ozonowanie to bezpieczeństwo dla Ciebie i Twojej rodziny.

Dezynfekcja pomieszczeń biurowych, urzędów 3000m2/h woj. Małopolskie

Przeprowadzamy skuteczną dezynfekcję pomieszczeń placówek oświatowych, przedszkoli, powierzchni biurowych oraz pomieszczeń socjalnych. Dezynfekcja placówek medycznych po zdiagnozowanym przypadku metodą zamgławiania pomieszczeń za pomocą bakteriobójczych środków chemicznych. Dodatkowo oferujemy odkażanie pojazdów komunikacji miejskiej, a także ozonowaniem samochodów ciężarowych dla firm logistycznych. Proponowane usługi odkażania mieszkań po kwarantannie wspomagają walkę z rozprzestrzenianiem się wirusów i są wykonywane zgonie z zaleceniami instytucji sanitarno epidemiologicznych.

Sprzątanie po zalaniu wodą Bochnia i inne miejscowości w powiecie bocheńskim

Oferujemy usługi sprzątania piwnicy po zalaniu Bochnia i okolica, czyszczenia pomieszczeń po podtopieniu oraz awarii sieci wodno kanalizacyjnej. Dezynfekcja zalanych mieszkań, domów, na terenie powiatu bocheńskiego. Profesjonalne czyszczenie zalanych przyziemi po wybiciu szamba. Na terenie woj. małopolskiego usuwamy skutki zalań wodą lub fekaliami w ciągu kilku godzin od otrzymania zgłoszenia. W przypadku wystąpienia mokrych ścian, oferujemy osuszanie budynku po zalaniu, podtopieniu wg. standardów organizacji IICRC. Certyfikat zawodowy nr. 8680154-2019.

Instytut Ozonowania Bochni Kompleksowe ozonowanie pomieszczeń biurowych 7/24

Ozonowanie pomieszczeń w Bochni po zalaniu oraz profesjonale dekontaminację budynków po zalaniach na teren całej ziemi krakowskiej. Likwidacja wirusów oraz dezynfekcja pomieszczeń po zdiagnozowanym przypadku. Czy wiesz, że ozon to gaz zwany również aktywnym tlenem? Jest to alotropowa odmiana tlenu składająca się z trójatomowych cząsteczek (O3). Posiada on niezwykle silne właściwości utleniające i uwaga bakteriobójcze, tak właśnie tak! Jest jednym z najskuteczniejszych środków dezynfekujących obecnych aktualnie na rynku. Doskonale sprawdza się przy zleceniach usuwania wirusów, w sytuacji jakiej mamy od marca 2020 r. Osuszanie pomieszczeń po zalaniu warto powierzyć dobrej ekipie. Likwidujemy również bakterie, pleśń i grzyby z powietrza i wszelkich powierzchni chropowatych np. szafek pracowników w pomieszczeniach socjalnych zakładu produkcyjnego. Jego działanie jest 50 razy szybsze i  3000 razy skuteczniejsze od chloru.  Dzięki gazowej postaci ozon dociera do najbardziej niedostępnych miejsc, których nie można odkazić za pomocą innych środków dostępnych na rynku. Produkcja ozonu w generatorach jest analogiczna do jego powstawania w naturze. tzn. przy użyciu światłą UV lub poprzez wyładowania koronowe.  Ozon jest środkiem naturalnym i ekologicznym, a zarazem jednym z najsilniej działających dezynfektyków – nie pozostawia plam lub kropek, które powstają na powierzchni po zabiegu zamgławiania. Czyszczenie po wybiciu kanalizacji świadczymy przez całą dobę.

 • ozonowanie pomieszczeń socjalnych – całe województwo Małopolskie obsługujemy w 24h;
 • dezynfekcja pomieszczeń po zdiagnozowanym przypadku w Małopolsce w placówkach medycznych skutecznie usuwamy wirusy przy użyciu alotropowej odmiany tlenu (O3);
 • gruntowne sprzątanie zalanej piwnicy Bochnia oraz dezynfekcja po wybiciu kanalizacji Krzeszowice, Zator i inne okoliczne miasta;
 • osuszanie budynków po zalaniach;
 • likwidacja szkód po zalaniu;
 • sprzątanie po zalaniu Bochnia i okoliczne miejscowości;
 • ozonowanie apteki;
 • sprzątanie biur Bochnia:
 • sprzątanie mieszkań Bochnia;
 • ozonowanie magazynów i hal przemysłowych;
 • ozonowanie klubu fitness;
 • usuwanie nieprzyjemnych zapachów, osuszanie mieszkań, osuszanie ścian;
 • utylizacja zniszczonych przedmiotów;
 • czyszczenie po zalaniu fekaliami;
 • ozonowanie pojazdów firmy logistycznej Tychy, Katowice, Gliwice;
 • ozonowanie dla instytucji publicznych tj. urzędy miejskie, placówki oświatowe, szkoły, przedszkola, pomieszczenia administracji publicznych;
 • dezynfekcja pojazdów, samochodów środkami bakteriobójczymi;
 • dezynfekcja powierzchni biurowych, odkażanie pomieszczeń w firmie zlokalizowanej w dowolnym miejscu na terenie KSSE;
 • dokumentacja dla firmy ubezpieczeniowej, kosztorys KNR.

Podczas świadczenia usługi dotyczącej odkażania, dezynfekcji i ozonowania budynków wykorzystujemy specjalistyczne ozonatory o dużej mocy, a także przemysłowe zamgławiacze powietrza. Dysponujemy również maszynami do oczyszczania powierzchni suchym lodem w technologii Cold Jet. Zapraszamy do współpracy firmy i osoby prywatne. Nasz certyfikat zawodowy nr. 8680154-2019.

Osuszanie budynku, domów jednorodzinnych Usuwanie grzyba z mokrych i zlanych ścian

Oferujemy gruntowne osuszanie budynków w tym mokrych ścian metodą podciśnieniową. Dodatkowo proponujemy również wynajem osuszaczy kondensacyjnych, które znajdują idealne zastosowanie w przypadku nowego budownictwa, a taki jest właśnie dom w stanie deweloperskim. Czy zdawałeś sobie z tego sprawę?  Pewnie nie, a mokre tynki to zmora występująca w każdym mieszkaniu z wilgotnymi ścianami, Proponujemy światowej klasy osuszacze powietrza typu kondensacyjnego, które sprawdzą się najlepiej w tego typu przypadkach w niskich temp. występujących zimą podczas budowy. Technologią usuwania wilgoci po remoncie to dobry kierunek do zamieszkania w zdrowym domu.. Dzięki nieinwazyjnej usłudze osuszania mokrych ścian, napewno zmniejszymy czas osuszania piwnicy po zalaniu do bezwzględnego minimum. Istnieje również możliwość zamówienia usługi gruntownego czyszczenia, sprzątania piwnicy po zalaniu.

CAŁODOBOWA INFOLINIA ☞ JESTEŚMY DO DYSPOZYCJI 365 dni w roku

Cennik Osuszanie piwnicy, budynku po zalaniu w powiecie bocheńskim.
Dezynfekcja pomieszczeń, ozonowanie biur, hal, magazynów Małopolski

Osuszanie budynków po zalaniu Małopolska

PLN 39 /zł*

Proponujemy wynajem krótko oraz długo terminowy osuszaczy powietrza, sprawdzonej niemieckiej marki Trotec. Zapewniamy transport na terenie miast takich jak całego Zagłebia. Zawsze najwyższa wydajność osuszaczy w jednej cenie 39 zł netto/ doba . Zadzwoń do nas i zamów już dziś.

Ozonowanie pomieszczeń w Bochni

PLN 250 /pomieszczenie

Kompleksowo i bezpiecznie neutralizujemy
nieprzyjemne zapachy, zwalczamy wirusy, bakterie, dezynfekujemy ozonem, odkażamy
metodą zamgławiania dla przemysłu, hale produkcyjne, przemysłowe, biura po zdiagnozowanym przypadku na terenie Zagłębia . Obsługujemy cała Małopolska, promocyjne ceny już od 250 zł netto / pomieszczenie.

Sprzątanie piwnicy po zalaniu Bochnia

PLN 700 /od*

Masz zalane mieszkanie lub piwnice w Bochni na Osiedlu Niepodległości Szukasz pomocy? Zleć nam specjalistyczne prace czyszczące tj. sprzątanie piwnicy po zalaniu na terenie miasta i w okolicznych wsiach. Wykorzystujemy precyzyjnie maszyny Karcher IB 7/40 ADV np. podczas zrywania mokrych tynków po zalaniach. Dezynfekcja powierzchni suchym lodem to gwarancja sukcesu (1h*).
Szukasz więcej informacji na temat szczegółowej wyceny?
sprzątania piwnic o zalaniu?

Dezynfekcji powierzchni suchym lodem w temperaturze -79ºC Najnowsza technologia osuszania, ale wcześniej usługa czyszczenie po zalaniu!

Czyszczenie suchym lodem Każdego dnia wykonujemy specjalistyczne usługi tj. osuszanie budynku po zalaniu oraz kompleksowe sprzątanie piwnicy po zalaniu, przy użyciu technologii suchego lodu. Ta innowacyjna metoda czyszczenia, pozwala nam odpowiedzieć na pytanie jak bezpiecznie przygotować zalane pomieszczenie do osuszania oraz przeprowadzić wstępną dezynfekcję powierzchni. Ozon pomaga w walce z chorobami wywołanymi przez drobnoustroje utrzymujące się w środowisku m.in: grypa, świerzbowiec, wszawica, pchły, gruźlica, gronkowiec.

Obsługujemy miasta woj. Małopolskiego.

Jakość poświadczona certyfikatem IICRC Naszą działalność oferujemy już od 2013 r, rodzinna firmą, to jakość, która nas wyróżnia na rynku usług specjalistycznych. Jako jedna z nielicznych firm w Polsce, wdrożyliśmy standardy jakości dotyczące osuszania budynków według standardów certyfikacji IICRC - nr. 8680154-2019. Nasi technicy przechodzą regularne szkolenia i posiadają niezbędne uprawnienia do przeprowadzania dezynfekcji i czyszczenia miejsc niebezpiecznych biologicznie.

Nasze usługi oferujemy w województwie małopolskim, łódzkim, podkarpackim, lubuskim, świętokrzyskim.

Ozonowanie pomieszczeń Bochnia

Już dziś możesz łatwo zamówić ozonowanie i dezynfekcję  placówek oświatowych w woj. małopolskim za pomocą zabiegu ozonowania? Obsługujemy nie tylko ścisłe centrum, ale również inne ościenne dzielnice miasta. W naszej  ofercie znajdują się profesjonalne generatory ozonu o mocy 32 g/h, 40 g/h oraz 80 g/h, 160g/h. Od dawna wiadomo, iż popularny ozon (O3) wytwarzany przez generatory ozonu jest jednym z najlepszych środków dezynfekujących. Posiada on silne właściwości utleniające ale również biobójcze. Idealny wszędzie tam, gdzie opryskiwacze lub zamgławiacze ULV nie są w stanie dotrzeć. Umów ozonowanie pomieszczeń mieszkalnych w Bochni. Odkażamy całodobowo 7/24h.

Osuszanie budynku po zalaniu na Osiedlu Św. Jana

Duże opady deszczu, wiążą się często z zalanymi nie tylko ulicami ale równiez piwnicami i przyziemiami kamienic. Osuszanie zalanych warstw izolacyjnych to czynności całkowicie niezbędne, by przywrócić dom, mieszkanie do pełnej funkcjonalności sprzed zalania. Proponujemy osuszanie budynków, mokrych ścian, sufitów oraz podłóg nie tylko dla mieszkańców na Osiedlu Solna Góra ale również innych okolicznych miastach i wsiach powiatu bocheńskiego. Działamy zarówno w metodzie nadciśnieniowej jak i podciśnieniowej. W tej drugiej powietrze jest wciągane i przepuszczane przez filtry HEPA.

Dezynfekcja pomieszczeń woj. Małopolskie

Zamgławianie pomieszczeń to jedną z bardziej popularnych metod dezynfekcji powierzchni biurowych w Bochni oraz małopolskich halach  przemysłowych i magazynów zlokalizowanych na terenie południowej Polski ( dawne woj. krakowskie). Polega na rozpylaniu mgły wodnej z dodatkiem biobójczego detergentu za pomocą  specjalistycznych zamgławiaczy ULV. Rozprowadzany środek dezynfekujący jest w stanie dotrzeć w niemal każdą szczelinę i przeprowadzić dezynfekcję pomieszczeń nawet w  trudno dostępnych miejscach.

Sprzątanie piwnic po zalaniu powiat bocheński

Przeprowadzamy kompleksowe usługi sprzątanie pomieszczeń piwnicznych po zalaniu w we wszyskich dzielnicach Bochni  Całodobowo oferujemy czyszczenia i dezynfekcję mieszkań po wybiciu kanalizacji, szamba. Uwaga: fekalia zawierają w sobie liczne drobnoustroje chorobotwórcze – zamów profesjonalistów. Podczas awarii zalania mogą wystąpić  bakterie z rodzajów Yersinia oraz Campylobacter. Dlatego właśnie przeprowadzenie gruntownej dezynfekcji po wybiciu kanalizacji jest niezwykle istotne dla naszego zdrowia.

FAQ

 

Ozonowanie pomieszczeń po zalaniu wodą lub po wybiciu kanalizacji to jeden z podstawowych zabiegów dezynfekcji. Czas zabiegu uzależniony jest od wielkości pomieszczenia, które należy poddać dezynfekcji. Ważne by przed zabiegiem ozonowania, usunąć wszystkie mokre przedmioty, które mogą być siedliskiem grzybów i bakterii.

Usługi sprzątania pomieszczeń po zalaniu wykonywane są średnio w czasie od 4 do 12 godzin. Istotnym parametrem jest oczywiście wielkość zniszczeń spowodowanych przez wybicie kanalizacji czy szamba. Przy remoncie ulicy, zdarzają się awarie rur wodociągowych i zalania piwnicy w większej ilości budynków. Usuwanie szkód po zalaniu powyżej 1000 m2, może trwać nawet powyżej tygodnia.

Instytut - Ozonowania Bochnia 24h

Nasza firma oferuje kompleksowe ozonowanie pomieszczeń w Bochni oraz dekontaminację dla firm i instytucji publicznych np. urzędy miejskie, kina, teatry. Posiadamy  przemysłowe generatory ozonu o dużej mocy! Dla mieszkańców woj. małopolskiego – specjalne rabaty cenowe. Działamy cały rok, przez 7 dni w tygodniu. Przeprowadzamy gruntowane odkażenie mieszkania, oferujemy także sprzątanie piwnic po zalaniu, błyskawicznie likwidujemy skutki zalań w domach. Usługi oferujemy na podstawie certyfikatu zawodowego IICRC nr. 8680154-2019-2020. Znajdziesz nas także w: Chrzanów, Dąbrowa Górnicza, Jaworzno, Mysłowice, Myszków, Sosnowiec

W przypadku dodatkowych pytań odnośnie ozonowania – zadzwoń do nas, chętnie udzielmy na nie odpowiedzi.