Ozonowanie pomieszczeń
woj. śląskie
Dekontaminacja

+48 pokaż numer

Dezynfekcja pomieszczeń Gliwice, Ruda Śląska

Świadczymy usługi dezynfekcji mieszkań, biur, magazynów i placówek medycznych. Stosujemy metody zamgławiania, ozonowania oraz metody opryskowe z wykorzystaniem profesjonalnych środków biobójczych. Usuwamy wirusy w tym SARS-COV-2, bakterie, pleśń, grzyby i alergeny. Działamy szybko i efektownie- realizacja zlecenia do 24 h* od złożenia zamówienia.

Ozonowanie pomieszczeń woj. Śląskie 7/24

Ozonowanie pomieszczeń dla alergików. Ozon jest jednym z najskuteczniejszych środków dezynfekujących. Usuwa wirusy, bakterie, pleśń i grzyby z powietrza i powierzchni. Dzięki gazowej postaci dociera nawet w najtrudniejsze miejsca niedostępne dla innych środków. Posiadamy profesjonalne ozonatory o dużej mocy dzięki czemu możemy zdezynfekować do 3000 m2 w godzinę!

Sprzątanie po zgonie Dąbrowa Górnicza

Od lat specjalizujemy się w sprzątaniu mieszkań po zgonie. Przeprowadzamy dezynfekcję oraz utylizację materiałów skażonych biologicznie. Posiadamy uprawnienia do czyszczenia miejsc biologicznie niebezpiecznych oraz do przewozu materiałów skażonych. Po zakończonym zleceniu wystawiamy certyfikat z przeprowadzonych prac dla instytucji sanitarnych.

Ozonowanie Bakteriobójcze, wirusobójcze, grzybobójcze działanie ozonu

Ozon to gaz zwany również aktywnym tlenem. Jest to alotropowa odmiana tlenu składająca się z trójatomowych cząsteczek. Ozon posiada silne właściwości utleniające i bakteriobójcze. Jest jednym z najskuteczniejszych środków dezynfekujących. Usuwa wirusy, bakterie, pleśń i grzyby z powietrza i powierzchni. Jego działanie jest 50 razy szybsze i  3000 razy skuteczniejsze od chloru.  Dzięki gazowej postaci ozon dociera do najbardziej niedostępnych miejsc, których nie można odkazić za pomocą innych środków. Produkcja ozonu w generatorach jest analogiczna do jego powstawania w naturze. tzn. przy użyciu światłą UV lub poprzez wyładowania koronowe.  Ozon jest środkiem naturalnym i ekologicznym, a zarazem jednym z najsilniej działających dezynfektyków.

Nasza firma świadczy usługi z zakresu:

 • Ozonowanie mieszkań
 • Ozonowanie biur
 • Ozonowanie magazynów i hal
 • Ozonowanie placówek medycznych
 • Ozonowanie pojazdów i środków transportu
 • Ozonowanie chłodni
 • Ozonowanie owoców i warzyw
 • Ozonowanie mięsa, wędlin i jaj

Ozonowanie to bardzo skuteczna metoda dezynfekcji mająca szerokie zastosowanie. Posiadamy profesjonalne generatory ozonu o mocy 32 g/h, 40 g/h i 80 g/h. Jesteśmy w stanie szybko i efektywnie zdezynfekować duże powierzchnie!

Zapraszamy do współpracy.

Dezynfekcja Odkażanie pomieszczeń i powierzchni

Dezynfekcja to postępowanie mające na celu niszczenie drobnoustrojów chorobotwórczych w celu zapobieżenia zakażeniu.  Istnieją różne metody dezynfekcji. Wyróżniamy:

Zamgławianie:  to metoda dezynfekcji polegająca na rozpylaniu mgły wodnej z dodatkiem biobójczego detergentu przez specjalistyczne zamgławiacze ULV. Zamgławiacz wytwarza kropelki o mikroskopijnej średnicy, dzięki temu są lekkie i bez problemu unoszą się w powietrzu. Rozprowadzony w ten sposób środek dezynfekujący jest w stanie dotrzeć w każdą szczelinę i trudno dostępne miejsce.

Oprysk elektrostatyczny: Elektrostatyka jest procesem dodawania ładunku elektrycznego do kropelek cieczy, podczas natryskiwania. To sprawia, że kropla jest elektrycznie silniejsza niż powierzchnia lub przedmiot. Zjawisko wykorzystywane jest do całkowitego pokrywania najbardziej skomplikowanych powierzchni.

Ozonowanie: Ozon wytwarzany przez generatory ozonu jest jednym z najlepszych środków dezynfekujących. Posiada silne właściwości utleniające i biobójcze. Idealnie sprawdza się w miejscach w których opryskiwacze i zamgławiacze nie są w stanie dotrzeć.

 • Dezynfekcja mieszkań
 • Dezynfekcja biur
 • Dezynfekcja magazynów i hal
 • Dezynfekcja placówek medycznych
 • Dezynfekcja pojazdów i środków transportu

CAŁODOBOWA INFOLINIA ☞ JESTEŚMY DO DYSPOZYCJI 365 dni w roku

Cennik Dezynfekcja i ozonowanie Śląskie
Czyszczenie miejsc skażonych biologicznie

Dezynfekcja

PLN 1,99 /m2*

Zabieg dezynfekcji przeprowadzony przy zastosowaniu profesjonalnych, zamgławiaczy oraz metod opryskowych z wykorzystaniem silnie biobójczych środków dezynfekujących.

Ozonowanie dla alergików

PLN 300 pomieszczenie*

Dezynfekcja i ozonowanie dla alergików profesjonalnymi generatorami ozonu o mocy 32 g/h, 40 g/h, 80 g/h.

Sprzątanie po zgonie

PLN 700 /pomieszczenie*

Sprzątanie po zgonie, samobójstwie. Dezynfekcja pomieszczeń, utylizacja materiałów skażonych biologicznie.

Usuwanie drobnoustrojów chorobotwórczych Śląskie Usuwanie bakterii, wirusów, pleśni, grzybów i alergenów

Dezynfekcja poprzez ozonowanie Dezynfekcja poprzez ozonowanie to szybka i skuteczna metoda walki z bakteriami, wirusami lub pasożytami. Ozonowanie wykorzystywane jest podczas dezynfekcji miejsc gdzie przebywały osoby chore zakaźnie. Ozon pomaga w walce z chorobami wywołanymi przez drobnoustroje utrzymujące się w środowisku m.in: grypa, świerzbowiec, wszawica, pchły, gruźlica, gronkowiec, FIV.

Obsługujemy miasta; Ruda Śląska, Będzin, Bielsko-Biała, Gorzyce, Cieszyn, Dąbrowa Górnicza, Jastrzębie-Zdrój, Rydułtowy, Zawiercie, Żywiec.

Specjalistyczny sprzęt i wykwalifikowana kadra. W pracy wykorzystujemy sprzęt najlepszych i sprawdzonych marek. Pracujemy na wysokiej klasy generatorach ozonu o potwierdzonej laboratoryjnie skuteczności. Korzystamy z silnych atestowanych preparatów biobójczych zgodnych z normami i przepisami. Nasi technicy przechodzą regularne szkolenia i posiadają niezbędne uprawnienia do przeprowadzania dezynfekcji i czyszczenia miejsc niebezpiecznych biologicznie.

Nasze usługi oferujemy w województwie dolnośląskim, śląskim, małopolskim,  łódzkim, podkarpackim, lubuskim, lubelskim, świętokrzyskim, mazowieckim.

Dezynfekcja po wybiciu z kanalizacji

Przeprowadzamy kompleksowe usługi czyszczenia i dezynfekcji po wybiciu kanalizacji. Fekalia zawierają w sobie liczne drobnoustroje chorobotwórcze. W Europie występują najczęściej pałeczki Salmonella oraz pałeczki Shigella coraz częściej spotykane są również bakterie z rodzajów Yersinia i Campylobacter. Dlatego przeprowadzenie dezynfekcji po wybiciu kanalizacji jest niezwykle istotne.

Usuwanie alergenów i roztoczy.

Liczba osób cierpiących na alergie stale rośnie. Jednym z najczęstszych przyczyn alergii są roztocza kurzu domowego. Idealnym miejscem dla rozwoju roztoczy są dywany, wykładziny, meble tapicerowane oraz pościel, które ciężko dokładnie wyczyścić. Ozonowanie pozwala na skuteczne zwalczenie roztoczy, bakterii i alergenów. Ozon jest naturalnym i ekologicznym środkiem dzięki czemu jest bezpieczny dla nas i dla środowiska. Dzięki gazowej postaci wnika w miejsca trudno dostępne.

Dezynfekcja po zgonie

Specjalizujemy się w czyszczeniu mieszkań po zgonie.  Przeprowadzamy dezynfekcję przy użyciu silnych preparatów biobójczych, zamgławiaczy oraz generatorów ozonu.  Wywozimy i utylizujemy materiały skażone biologicznie.  Na życzenie klienta wywozimy wszystkie przedmioty znajdujące się w mieszkaniu. Po zakończonym zleceniu wystawiamy certyfikat z wykonanych czynności i przeprowadzonej dezynfekcji.

Dezodoryzacja- czyli usuwanie nieprzyjemnych zapachów

Przeprowadzamy proces dezodoryzacji mieszkań, biur, samochodów, hal i chłodni przy zastosowaniu profesjonalnych generatorów ozonu. Ozon nie tuszuje przykrych zapachów lecz rzeczywiście je usuwa- wraz ze szkodliwymi mikroorganizmami. Idealnie sprawdza się podczas usuwania zapachów po pożarze, po zgonie, po wybiciu kanalizacji itp. Dodatkowo stosujemy oprysk neutralizatorami zapachów.

Dezynfekcja i ozonowanie Śląskie

Jesteśmy firmą  świadczącą specjalistyczne usługi sprzątające. Na rynku działamy od 2013 r. Szeroki asortyment naszych usług daje możliwość kompleksowej obsługi naszych klientów. Zapraszamy do współpracy klientów indywidualnych, firmy i instytucje publiczne.

Masz pytania? Zadzwoń do nas, chętnie pomożemy.